info@dvgh.pl
Image
Image
Image
O NAS

Responsiblee

Raportowanie śladu węglowego to cegiełka, jaką każda z firm wkrótce będzie dokładać (a niektóre już dokładają) do wyzwania, jakim jest zrównoważony rozwój i dbałość o środowisko naturalne. 

Jedna ze spółek znajdująca się w zielonym holdingu - Responsiblee jest platformą do raportowania śladu węglowego. Inwestycja ze strony holdingu w to przedsięwzięcie dowodzi kompleksowego podejścia do wyzwań transformacyjnych. 

Oferowane produkty / usługi:

Responsiblee - Q&A

Skrót ESG pochodzi od angielskich słów: Environmental (środowisko), Social (społeczeństwo), Governance (ład korporacyjny). Environmental to obszar najmocniej powiązany z szeroko rozumianą ekologią, czyli np. pomiar emisji gazów cieplarnianych, zużycie zasobów naturalnych oraz gospodarowanie odpadami. Social, czyli zagadnienia społeczne dotyczą m.in. struktury zatrudnienia, dbałości o dobrostan pracowników, ich rozwój, etyka w organizacji, ale także relacje z współpracownikami, dostawcami oraz klientami. Governance to nasze standardy w zakresie różnych polityk, strategii, ryzyk oraz transparentność działań.